İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. İnternet
 3. Windows Wifi Şifresi Nasıl Bulunur?

Windows Wifi Şifresi Nasıl Bulunur?

Windows Wifi Şifresi Nasıl Bulunur?

Windows Wifi Şifresi Nasıl Bulunur?

Windows Wifi şifresini bulmak için isterseniz  yardımcı program ile yapabilirsiniz.  Fakat bu işlemi programsız da yapabilirisiniz. bir tek CMD yardımıyla yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Windows Wifi Şifresi bulma yöntemlerini anlattık.

Windows CMD ile WiFi Şifresi Bulma

 • İlk olarak Windows+R ile çalıştır penceresini açmamız gerekiyor. Ardından açılan çalıştır penceresine CMD yazıyoruz. Bu şekilde Windows CMD Wifi şifre bulma işlemine başlamış oluyoruz.
 • Peşinden oluşturulan pencereye CMD yazıp, komut istemcisini çalıştırın.
 • Komut istemini açtıktan sonrasında şu komutu yazıyoruz: netsh wlan show profiles
 • WiFi Şifresi Bulma
 • Peşinden ekranda daha ilk bağlandığınız tüm WiFi SSID listesi karşınıza komut istemcisi tarafından çıkacaktır. Aradığınız WiFi SSID bulun.
 • Şimdi de şifreyi bulmak için şu komutu yazmamız gerekecek: netsh wlan show profile name=WiFi SSID  key=clear Bu komut satırında Wifi SSID yazan kısıma bulduğunuz wifi SSID girin ve Komut istemcisine bu kodu girin.
 • WiFi Şifresi Bulma

CMD Wifi Şifresi bulma işte sadece bu kadar rahat ekranda görmek istediğiniz WiFi şifresi “Security Key” yazısının altında yer edinen “Key Content” ibaresinin karşısında gösterilecektir.

CMD Wifi Şifresi bulma yöntemi işte bu kadar. Bu yöntem ile Windows CMD Wifi Şifresi bulma işlemini sadece 1 dakikada halledebilirsiniz.

WiFi Şifresi Bulma

Bir önceki yazımız olan Google Play Durduruldu Hatası Çözüm başlıklı makalemizde Google Play Bozuldu, Google Play Çalışmıyor ve Google Play Durdurdu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. Sayenizde wifi şifresini buldum teşekkürler

 2. Windows wifi şifresini bulmayı bilmiyorsanız bunu deneyin kesinlikle wifi şifresini bulacaksınız

 3. Bu yöntem işe yarıyor ve doğru çalışıyor fakat bütün ağları göstermiyor sadece birkaç tanesi yani diğer ağların şifrelerini nasıl öğrenebiliriz çünkü çıkanlar benim işime yaramıyor.

 4. 6 ay önce

  arkadaşlar bu çözüm daha önce bağandığınız ağları gösterris