İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel Bilgiler
  3. WhatsApp Çökertme

WhatsApp Çökertme

WhatsApp Çökertme

WhatsApp Çökertme

Yazımızda sizlere Hedefin whatsapp’ını nasıl çökertebileceğinizi anlatacağız.Son günlerde WhatsApp kilitleme WhatsApp dondurma vb. mevzular açıldı.Bu kodların emek verme mantığını ve iyi mi kullanıldığını daha detaylı bi halde anlatıcam. Aslen aşağıdaki rakamların hiçbir anlamı yoktur 1000000 yerine 3333111 de yazılabilirdi.Aşağıda verdiğim sayıları 0-999.999.999 rakamdan oluşan listeden karışık seçtim. WhatsApp bu sayıları telefon numarası olarak algıladığı ve fazlaca fazla olduğundan kasmalar başlayıp uygulamadan atacaktır yani kapatacaktır. Bu kodları hedef şahsa gönderdiğinizde WhatsApp kasmaya başlamış olacak ve Cevap Vermiyor diyerek uygulamadan atacaktır.

Whatsapp çökertme

Whatsapp Çökertme Yöntemi

Whatsapp çökertme

WhatsApp Web’egirerek hedef şahsa yukarıda ki kodları gönderiyoruz.Kodları 2-3 kere atarsak daha etkili olur.Kodları gönderirken WhatsApp Web ile telefonunuz arasındaki bağlantı kopabilir.Söyleşi geçmişinizin en üstünde sarı kutucuk içinde uyarı gelir.Sayfayı yenileyerek kodu tekrardan atarsanız probleminuz ortadan kalkıcaktır.Kodu yolladığınız kişinin Ram Belleği ve Android Sürümü düşükse kod daha etkili olacaktır.Mesela 2013 te üretilen cihazda kod iletildiğinde WhatsApp anında kilitlenip kalır tekrardan girseniz bile Cevap Vermiyor mesajı ile uygulamadan atılırsınız.Eğer telefon Ram Belleği ve Android versiyonu yüksek ise WhatsApp 10 saniye süresince kasacaktır ve Cevap Vermiyor hatası ile uygulamadan atıcaktır.

Whatsapp çökertme

Bir önceki yazımız olan Saç Dökülmesi Nasıl Engellenir? başlıklı makalemizde bemiks ampul, bemiks ampul kullanımı ve bemiks ampul saç bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap