İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Titanyum Kuvars Taşının Faydaları

Titanyum Kuvars Taşının Faydaları

Titanyum Kuvars Taşının Faydaları

Titanyum Kuvars Taşının Yararları


Titanyum Kuvars taşının insan vücudu ve çevre için ne gibi faydaları ve yararları bulunmaktadır? Eğer bunun gibi soruları merak ediyor iseniz yazımızı okumalısınız!


Kuvars, benzeri olmayan kristal formu ile gezegendeki en kuvvetli, şifa verici ve enerji arttırıcı kıymetli taşlardan biridir. Kuvars grubuna ilişkin birçok taşa dair bilgiyi daha ilkin vermiştik. Şimdi sıra Titanyum Kuvars’ta. Aslen Titanyum kuvars fazlaca malum ve yaygın kullanılan bir taş değil.  Sadece göz kamaştırıcı renklerinden dolayı takı olarak tercih edilmektedir.

Titanyum Kuvars Yararları

  • Evrensel aşk farkındalığını uyarır,
  • Olumsuzlukları çeker,
  • Negatif enerjiyi içinde toplar,
  • Bedene ve ortama şifa enerjisi yayar

Titanyum kuvars bir öteki deyişle gökkuşağı kuvarsı, kuvars taşının titanyum ve altınla birleşmesi ile oluşur. Doğada ender olarak bulunduğundan dolayı günümüzde laboratuvar ortamında da üretilmektedir.  Bedendeki tüm enerji merkezlerini harekete geçiren bu kıymetli taşlar, yaşam için ihtiyaç duyulan yaşam enerjisini, coşkuyu ve hazzı ortaya çıkarır. Geçmişten gelen pişmanlık ve üzüntü benzer biçimde olumsuzluklardan kişiyi arındırır. Kullanan kişiyi duygusal olarak olumsuzluklardan arındırdığı için ilişkiler üstünde pozitif yönde tesirleri vardır. Fena giden ilişkiler için yararlı bir taştır. Bu taş yardımıyla ilişkiler canlı ve uyumlu bırakılırlar.

Bir önceki yazımız olan Oniks (Onyx) Taşı Faydaları başlıklı makalemizde Oniks (Onyx), Oniks (Onyx) Taşı ve Oniks (Onyx) Taşı Faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap