İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İŞ
  3. Şubat İŞKUR Memur Personel Alım İlanları

Şubat İŞKUR Memur Personel Alım İlanları

İŞKUR üstünden 11-15 Şubat 2019 tarihleri içinde başvuruları alınacak olan ilanlara ve daha fazlasına haberimize göz atarak ulaşabilirsiniz…

Kamuya meydana getirilen işgören ve personel alımlarına, her gün olduğu benzer biçimde haftalık periyotlarda müracaat süreçleriyle beraber yer vermeye devam ediyoruz. Bu hafta başvuruları alınan, 11 Şubat15 Şubat 2019 tarihleri içinde müracaat süreçleri geçirilecek olan kamu işgören personel alımlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Kamuya ileri tarihlerde başvuruları alınacak olan ya da değişik tarihlerde yürütülecek. Haberimizde yalnızca piyasaya çıkan ilanlara yer verecek, başvurulara yönelik bilgilendirmelerin bulunmuş olduğu haberlerimize bağlantıları aktaracağız. Bu bağlantılar üstünden, ilanlarla ilgili tüm detaylara erişim sağlayabilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurular nasıl Yapılır?

İŞKUR üstünden piyasaya çıkan ilanlara lüzumlu müracaat şartlarını taşıyan adayların başvuruları alınabilmektedir. Bu yüzden adayların yukarıdaki bağlantılardan lüzumlu bilgilendirmelere göz atması gerekmektedir. Başvurular öncesi İŞKUR üye profilinizdeki bilgilerin güncel ve eksiksiz olduğundan güvenli olmanız, herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına ehemmiyet arz etmektedir. Tüm işgören ve personel alımlarına ilk siz ulaşmak için isinolsa.com mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan PTT Memur Alımı Açıklaması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

Yorum Yap