İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel Bilgiler
  3. Organik Backlink Yöntemleri

Organik Backlink Yöntemleri

Organik Backlink Yöntemleri

Organik Backlink Yöntemleri

Bu yazımızda sizlere Gerçek ve Naturel backlink yöntemlerini anlatacağız. Backlink, SEO’ya fazlaca büyük katkı sağlıyor. Yüksek değere haiz sitelerden backlink almak Alexa sıralamanızı geliştirebilir ve ziyaretçilere kapı açar. Otomatik backlink servislerini kullanmayı önermiyoruz. Bunun yerine kendiniz Naturel backlink oluşturabilirsiniz.

Organik Backlink

1.Yöntem

1- Değişik sitelere yorum yaparken ” Website adresi ” alanına kendi sitenizin adresini yazmak ve yorum yapmak. Bu yöntem yardımıyla yorum yaptığınız sayfada size ilişik backlink oluşacaktır.

Organik Backlink

2.Yöntem

2- En büyük forumlara üye olup üye imzanıza site adresinizi bağlantı olarak yazın. Bazı forumlarda Site tanıtım bölümleri oluyor. Sitenizi kendi yorumunuz ile tasarımını, konusunu benzer biçimde şeyler ile beraber sitenizden görsellerde ilave edin. Ek olarak tanıtım mevzunuza kendi site adresinizi bağlantı olarak eklemeyi de unutmayınız. Bu yöntem yardımıyla bir fazlaca gerçek ve organik backlink edinebilirsiniz.

Organik Backlink

3. Yöntem

3- Video servisleri (youtube, vimeo, dailymotion) benzer biçimde en fazlaca kullanılan video servislerine ilgi çekici videolar yükleyin. Videonuzun en sonunda (www.www.bilgiteknem.net – siteadresiniz.com) benzer biçimde bir ibare ilave edin. Ek olarak videonuzun izahat kısmına bağlantı olarak doğrusu http:// ile başlamış olan adresinizi yazınız. Bu sayede videonuzun izahat kısmında sitenizin linkini yazmış olacaksınız ve Naturel backlink sahibi olacaksınız.

Organik Backlink

4. Yöntem

4- Google Plus’u devamlı kullanın. Google plus’da paylaşım yaparken http:// ile başlamış olan site adresinizi yazmayı unutmayınız bu sayede google plus’dan backlink almış olacaksınız.

Organik Backlink

5. Yöntem

5- Yazarkafe’yi kullanın. Yazarkafe sistemini kullanarak oluşturduğunuz bağlantılar, sitenizin yararına olacaktır. Yazarkafe, Özgürlük’in bir ürünüdür. Bu benzer biçimde nimetleri kullanmayı dikkatsizlik etmeyiniz.

Organik Backlink

6. Yöntem

6-  Devlet sitelerini araştırın ve hangisinde yorum yapma kısmı var ise o sitelere site adresinizi yazarak yorum yapın. .Gov benzer biçimde alan adları google için önemlidir.

Organik Backlink

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Çökertme başlıklı makalemizde hedefin whatsapp çökertme, hedefin whatsapp kilitleme ve whatsapp çökerme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap