İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İŞ
  3. Emeklilere Promosyon Gelişmesi ! Emekli Promosyon 2019

Emeklilere Promosyon Gelişmesi ! Emekli Promosyon 2019

Emeklilerin maaşlarına yönelik promosyon ödemelerinde, bankalar arası rekabetin artmasıyla, emeklilere müjde haberleri gündeme gelmeye başladı… Emekli Promosyon ödemeleri 600 TL’ ye kadar ulaşırken, bankaların emekli promosyon imkanları da artış gösteriyor…

Emeklilere yapılacak promosyon ödemeleri için bankalar arasındaki rekabet her geçen gün artıyor. Promosyon ödemelerini bankalardan alacak olan emekliler, yalnızca kendi ödemeleri için değil, banka müşterisi yaptıkları emekliler için de ek imkanlar kazanıyorlar. Yüzbinlerce emekliyi ilgilendiren promosyon ödemelerinde, adeta bankalar arası ciddi bir rekabet yaşanıyor. Bu rekabette, emeklileri kendi banka müşterisi yapmak isteyen tüm bankalar, çeşitli imkanlar sağlayarak emeklileri bünyesine çekmeye çalışıyorlar.

Emekli Promosyon 2019

Promosyonlar 600 TL’ ye kadar ulaştı

Emeklilerin promosyon ödemeleri 600 TL’ ye kadar ulaşırken, bankalar arası rekabetin de dozu artıyor. Bankalar satmaca ödemelerinde kesinti almamak, çeşitli ödenti almama imkanları, uygulanan bazı kesintilerden muaf tutmak şeklinde fazlaca sayıda imkanı emeklilere müjde olarak sunmaya devam ediyor. 600 tl promosyon miktarına ulaşan bu ödemelerde, bankaların kendi emekli maaş müşterisi olarak vatandaşları kazanmak adına, fazlaca sayıda girişimi bulunuyor. Aidatlardan satmaca ödeme kolaylığına, hatta işlemlerde kesinti yansıtmamaya kadar uzanan bu imkanlarda emekli vatandaşlar bankanın müşterisi olarak kazanılmaya çalışılıyor.

Emekli Promosyon Ödemeleri

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push();

Bankalar tarafınca sunulan bu ödemeleri almak için 3 yıl süresince aynı bankanın müşterisi olarak çalışmış olunması gerekiyor. Her banka tarafınca değişik miktarlarda ve imkanlarda sunulan promosyon ödemelerinde, emekli vatandaşlar isterlerse çalışmış oldukları bankayı değişiklik yapma hakkına da haiz olabiliyorlar. Bu aşamada bankaların müşterilerini kaybetmemek adına çeşitli kampanya ve imkanları gündeme ulaşıyor.

Bir önceki yazımız olan Annelere Aylık 2450 TL Destek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

Yorum Yap