1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Büro Memurları Maaşları Ne Kadar?

Büro Memurları Maaşları Ne Kadar?

İŞKUR üstünden binlerce büro memuru personel alımı yapılıyor. Peki ilanlara müracaat icra eden adaylar, büro memuru pozisyonunda ne kadar maaş alıyorlar? İşte tüm maaşlar ve bilinmesi gerekenler…

Kamuya, bağlı kuruluşlarına, işletmelerine büro memuru ihtiyacı söz mevzusu. Bu ihtiyaçlara yönelik oldukça sayıda duyuru yayımlanmış durumda. İlanlara müracaat yapabilmek için lüzumlu şartlar ve detaylar, duyuru bağlantısı üstünden erişilebilir durumdadır

Büro Memurları Maaşları Ne Kadar?

Binlerce kişilik büro memuru personel alım ilanı şuan itibariyle yayımlanmış durumda. Hem kamuya hem de hususi sektöre yönelik bu kadrodan meydana getirilen personel alımlarında, ödenen maaşlar farklılık göstermektedir. Kamu, içinde toplumsal olanaklar farkı olsa da maaşlar aşağı yukarı aynı averaja tekabul etmektedir. Örnekle açıklayacak olursak; hususi sektörde bir yazıhane memuru minimum 2250 TL’ nin üstünde ücret alırken, kamuda yazıhane memuru olarak vazife alan kişilerde de bu durum aşağı yukarı aynıdır. Kamuda büro memuru pozisyonunda çalışan kişilere 2750 TL’ ye kadar maaşlar ödenebilmektedir. Elbetteki kamuda sunulan toplumsal olanaklar daha fazladır. AGİ, ek vazife (mesai) ücretleri, çocuk için ödenen ücretler, kent dışı görevlendirmeleri benzer biçimde durumlarda bu maaşlarda artış yaşanabilmektedir.

Büro Memuru Kaç TL Maaş alıyor ?

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push();

Kamuda vazife alınacak bu pozisyon için KPSS puanları ve minimum lise mezunu olunması istenmekteyken; işletmelerinde ilköğretim mezunu olunması yeterlidir. Bu işyar personel alımları için hususi sektöre yapılacak alımlara başvurular İŞKUR üstünden yada hususi kariyer sitelerinden alınmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Titanyum Kuvars Taşının Faydaları başlıklı makalemizde Titanyum Kuvars, Titanyum Kuvars Taşı ve Titanyum Kuvars Taşının Yararları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap