İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Aylık 1 $ VDS / VPS Nasıl Alınır?

Aylık 1 $ VDS / VPS Nasıl Alınır?

Aylık 1 $ VDS / VPS Nasıl Alınır?

Aylık 1 $ VDS / VPS Nasıl Alınır?

Sizde aylık 1 dolar gibi çok düşük fiyat ödeyerek neredeyse BEDAVA VDS veya BEDAVA VPS almak istiyorsanız bu yazımız size rehber olacaktır. Fiyat / Performans olarak nitelendirilen cinsten bir VDS sahibi olmak istiyorsanız bu firma sayesinde neredeyse BEDAVA VDS sahibi olabileceksiniz. Bu sunucuyu isterseniz upload download olarak kullanabilirsiniz isterseniz web sitenizin hosting sunucusu olarak kullanabilirsiniz. Yazımızın devamında Bedava VDS Nasıl alınır ? sorusuna cevap vermiş olacağız.

Bedava VDS

Aylık 1 $ ödeyerek neredeyse BEDAVA VDS Almak için ArubaCloud firmasını kullanacağız.

Bedava VDS Almak Yapmanız Gerekenler

İlk olarak; ArubaCloud firmasının sitesine giriş yapıyoruz. Üye ol kısmından üye olup, aktivasyon yapıyoruz ve ArubaCloud 2 aylık deneme kredisi hesabımıza anında tanımlanıyor. Kayıt olurken mutlaka telefon numaranızı doğru girin. Arubacloud sitesi hesap şifrenizi telefonunuza sms olarak gönderecektir ayrıca ek olarak onaylama işlemi isteyebileceği için mutlaka doğru telefon numarasını girmeniz gerekecektir.

Bedava VDS

ArubaCloud deneme sürümü isteğimizi gönderiyoruz ve onaylanmasını bekliyoruz. Onay süresi biraz uzayabilir çünkü bu firmaya yoğun ilgi gösteriliyor. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde deneme sürümü onayı gelecektir.

Bedava VDS

1 $ VDS Özellikleri

Linux İşletim Sistemi
1 Çekirdek XEON E5 v3
1 GB ECC RAM
20 GB SSD
2 TB Transfer limiti.
5 Farklı avrupa lokasyon.

 

Bedava VDS

 

Bir önceki yazımız olan WordPress Tema Nasıl Bulunur ? başlıklı makalemizde WordPress sitenin temasını bulma, wordpress tema ve wordpress tema bul hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap